O nas

DDL Tax powstała z inicjatywy pasjonatów i praktyków rachunkowości, podatków i HR.

Naszym priorytetem jest budowanie długofalowych relacji z Klientami, które oparte są na otwartości i zaufaniu, wiedzy i doświadczeniu oraz profesjonalnym i innowacyjnym podejściu do potrzeb Klienta. Pokazujemy, że podejmowanie decyzji w oparciu o wiarygodne informacje finansowe, które zapewniamy naszym Klientom, jest fundamentem rozwoju Ich biznesu. Inwestujemy w wiedzę, rozwój naszego zespołu a także zaplecze informatyczne i technologiczne zapewniając naszym Klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań. Idziemy z duchem czasu, zmieniamy zastaną rzeczywistość a to, co pozostaje niezmienne to zaangażowanie w sprawy Klientów i pasja, z którą działamy.

Jak współpracujemy

Wybierasz zakres współpracy. Otrzymujesz szczegółowy zakres usług z propozycją ceny oraz wzór umowy. Po akceptacji podpisujesz umowę i pełnomocnictwo. Przydzielamy Ci księgową. Twoją firmą zajmuje się konkretna osoba. Nad wszystkim czuwa doradca podatkowy.

Jeśli chcesz pomożemy Ci założyć twoją jednoosobową działalność lub zarejestrować spółkę. Doradzamy w wyborze optymalnej formy opodatkowania. Jeśli chcesz przeniesiemy za Ciebie dokumenty z poprzedniego biura. Dokumenty dostarczasz drogą elektroniczną, osobiście lub kurierem. Możemy je także odbierać z dowolnego miejsca w Warszawie. Online otrzymujesz informacje dot. płatności do US i ZUS a deklaracje składamy w Twoim imieniu elektronicznie.

Cennik

Porozmawiajmy o księgowości i podatkach w Twojej firmie

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych z DDL TAX Sp. z o.o.